Žaluzie

Meziskelní žaluzie

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Meziskelní žaluzie, jak vyplývá z názvu, se montují mezi skla starších typů dřevěných nebo kastlových oken. Vytahování lamel je prováděno pomocí silonové šňůrky, naklápění pak pomocí otočné tyče,která je upevněna na rámu okna.

Horizontální žaluzie

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Hřejivé světlo, chladivý stín či cokoliv mezi tím Vám nabídne interiérová žaluzie Isotra System Classic Střízlivý design, funkčnost a kvalitní hliníkové provedení jsou základní charakteristiky této žádané žaluzie. Interiérová žaluzie Isotra System Classic je optimálním řešením pro klasická i pro atypická okna.

V porovnání s interiérovou žaluzií Isotra System Hit a Hit II. má žaluzie Isotra System Classic horní i dolní profil z hliníku, což zaručuje její vyšší pevnost a životnost. Je proto vhodná jako žaluzie do eurooken, avšak také do ostatních druhů oken – plastových i hliníkových.

Exteriérové žaluzie

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Předokenní žaluzie jsou ideálním řešením pro ochranu vašeho interiéru před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u řady Zetta zajišťuje vynikající zatemnění a poskytuje vysoký termoregulační efekt.
Předokenní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

 

S instalací žaluzií je lépe počítat již při přípravě projektu  novostavby nebo případné rekonstrukce a připravit potřebné překlady pro ideální úschovu boxu žaluzie. V nabídce máme samozřejmě více možností aplikací do již hotových domů. Konzultace s proškoleným personálem určitě přinese řešení veškerých požadavků pro instalaci žaluzií pro Váš objekt.

Zpět na hlavní stránku