Sekční vrata

 

Garážová vrata

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Vrata podle vašeho přání ve značkové kvalitě Hörmann

Elegantní automatická sekční vrata nabízí nejkomfortnější a nejběžnější systém uzavření vratového otvoru - vrata se otvírají svisle nahoru - zajíždí pod strop. Tímto  získáváte více místa v garáži,před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata je možno díky variabilitě typu kování instalovat i do otvorů při rekonstrukci - modernizaci starších domů  .

Pomocí konfigurátoru vrat a dveří si můžete v klidu vybrat vrata podle svého přání, máte k tomu všechny možnosti. Katalog, který najdete zde ke stažení, vás obsáhle informuje o detailech a typech provedení sekčních vrat.

Průmyslová vrata

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Program sekčních vrat v jedinečné šíři

Sekční vrata se otvírají svisle nahoru a poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají pod stropem naplocho, přes otvor svisle nebo podle sklonu střechy. Sekční vrata konstrukční řady 40 z oceli, kombinace ocel/hliník nebo z hliníku přesvědčují jedinečnou šíří programu, špičkovým designem vrat a certifikovanou bezpečností. U sekčních vrat Compact se jednotlivé lamely skládají svisle hned za překladem. Velmi malá hloubka zasunutí je obzvlášť výhodná u hal s osvětlovacími kopulemi, skleněnými střechami a skleněnými fasádami.

Další informace naleznete v katalogu a montážních údajích.
 

Zpět na hlavní stránku