Rolovací vrata

Garažová vrata

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Rolovací garážová vrata MINIROL jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se zaručenou autentičností použitých komponentů. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací garážová vrata umožňují použití i tam, kde by jiné typy vrat nevyhovovaly.

Rolovací vrata vyrábíme vždy na míru zákazníkovi. Zvolením značky MINIROL máte jistotu výrobku, který bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům.

Rolovací garážová vrata se skládají z hliníkových lamel s výplní z polyuretanové pěny, které tvoří pancíř navíjený do boxu. Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit právě rolovací garážová vrata MINIROL. Svojí podstatou mohou nejlépe splnit naše nemalá očekávání.

Průmyslová vrata

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Průmyslová vrata Braselmann jsou obecně známá zejména díky kvalitě použitých komponent, spolehlivosti a jednoduchému a ekonomickému řešení samotné konstrukce.Naše výrobky zaručují autentičnost použitých komponentů.

Díky jednoduché konstrukci maximálně využijete prostor objektu bez nároku na větší stavební úpravy. Ideální geometrie profilů rolovacích průmyslových vrat zajišťuje minimální rozměry nábalu. Rolovací průmyslová vrata tak lze používat také tam, kde jiná vrata nelze použít.

Vrata se vyrábí přímo na míru dle požadavků investora a naprostou samozřejmostí je splnění veškerých požadavků technické normy EN13241-1. Standardní průmyslová vrata navrhujeme s ohledem na povětrnostní třídu 3 (700 Pa). Díky tomu můžeme optimálně dosáhnout požadovaných hodnot maximálního zatížení a intenzity používání.

Zpět na hlavní stránku