Rolovací mříže

 

Bezpečnostní rolovací mříže určené k ochraně výloh, dveří,oken, pasáží před neoprávněným vniknutím. Tradiční, desítkami let ověřený způsob zabezpečení rolovacími mřížemi, ale v moderním technickém řešení.

Existuje několik typů bezpečnostních rolovacích mříží, které jsou vyrobeny z hliníkové slitiny nebo z ocelových profilů. Speciální konstrukce prvků rolovacích mříží spolu s odolností materiálu vytváří vysoký odpor proti násilnému překonání. Mřížová plocha se navíjí na hřídel umístěnou nahoře a má boční vedení v lištách U profilu. Menší rolovací mříže je možné navíjet i ručně pomocí pružin. Pro větší velikosti a pro komfortnější obsluhu jsou rolovací mříže navíjeny elektromotorem ovládaným tlačítkovým či klíčovým spínačem, případně i dálkově. Rolovací mříže je možné doplnit zámkem, pojistkou proti samovolnému odrolování, bezpečnostní koncovou lištou a dalšími automatizačními či bezpečnostními prvky.

Technické řešení rolovacích mříží umožňuje použití mříží nejen při nové výstavbě, ale  i následnou instalaci do již existujících objektů. Všechny typy rolovacích mříží lze osadit do stavebního otvoru i na otvor. Mohou být umístěny před nebo i za sklo dveřních či okenních křídel, výloh a pod.Zaujala Vás naše nabídka, potřebujete poradit s výběrem? Máte zájem o podrobnější informace a cenovou nabídku? Neváhejte nás oslovit . Náš profesionální tým Vám velmi rád zodpoví Vaše dotazy.

Zpět na hlavní stránku