Markýzy

Výsuvné markýzy

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Protisluneční horizontální markýzy tvoří specifickou skupinu výrobků z našeho portfolia protislunečních zařízení. Horizontální markýzy jsou protisluneční clony instalované na balkóny, lodžie nebo terasy, kde dokážou vytvořit skutečný pocit příjemného a vlídného domova.

Umístěné nad restauračními zahrádkami vytvářejí příjemný stín a zvyšují tak komfort poskytovaných služeb. Pokud jsou umístěny nad výkladními skříněmi, chrání vystavované zboží před slunečním zářením a zákazníkům usnadňují prohlídku zboží. Současně jsou nositelem reklamy.

Použité materiály jsou na vysokém stupni užitné hodnoty, moderního designu, vyráběné ověřenými technologiemi. K výrazným vlastnostem patří vysoká kvalita, jednoduché ovládání a snadná údržba. Estetický vzhled odpovídá nejmodernějším trendům současnosti.

Mnohostranné využití protislunečních markýz stále vzrůstá. S proměnlivostí klimatických a povětrnostních podmínek v průběhu roku ocení vlastnosti tohoto zařízení každý uživatel.

 

Svislé markýzy

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Svislé markýzy jsou exteriérové stínící clony, které slouží převážně ke krytí balkónů, oken a dalších prosklených ploch.

Svislé markýzy jsou nejčastěji dodávány s technickými textiliemi zvanými screeny, které zabraňují průniku přímého slunečního záření a tepla a zároveň umožňují průnik denního světla, takže v místnostech je udržováno příjemné klima.

Zpět na hlavní stránku