Brány

Posuvné brány

Zobrazit galerii Skrýt galerii

Samonosná brána je tvořena jedním vratovým křídlem, většinou vyrobeným z profilovaného ocelového jeklu, který je ve spodní části osazen speciálním "C profilem". V tomto profilu jsou zasunuti speciální jezdci, po nichž je brána nesena a nepojíždí tedy po vlastní kolejnici, proto také nevyžaduje rovnost vozovky. Pohyb brány zajišťuje hřebenová tyč, která je osazena na konstrukci brány a zapadá do pastorku na elektromotoru, samozřejmě je možný i ruční pohon.

Výhoda nesené brány spočívá v tom, že není žádným způsobem nesena po zemi a nedochází tak k možným komplikacím. Odpadá nutnost údržby pojezdového vedení (zvláště v zimním období).

Křídlové brány

Zobrazit galerii Skrýt galerii

BKřídlová bránarány jsou vyráběny individuálně přímo na skutečné rozměry stavebních otvorů. Rámy brány se vyrábí z uzavřených tenkostěnných profilů o průřezu 40/40mm až 60/60 mm. V případě použití automatického pohonu nelze bránu v žádné poloze ručně otevřít, aretace je provedena automatickým pohonem. V při výpadku el. proudu lze bránu přepnout klíčem do stavu nouzového manuálního ovládání. Bránu poté můžete lehce otevírat a zavírat ručně.

Konečný vzhled a výplně brány si každý zákazník volí individuálně ve formě dřeva, plastu a dalších kovových i kovaných okrasných prvků. Dle zadaných požadavků vyrobíme kompletní bránu včetně výplně a povrchové úpravy.

Zpět na hlavní stránku